ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Není to žádný problém, všechny hry stojí stejně, takže nám je to jedno. Udělejte si rezervaci na hru, kterou chcete, přijďte s voucherem, a náš gamemaster si na místě se vším poradí.

Přijďte v čemkoli, co je vám pohodlné. Při hře se nezašpiníte ani nezapotíte. Můžete přijít rovnou z práce, před večeří nebo třeba na rande.

Ani jedna naše hra děsivá není. Bát se s největší pravděpodobností nebudete vůbec. Hry se účastníte pouze se svojí partou a přijdete do kontaktu jen s naším gamemasterem, který Vám poradí, když budete potřebovat pomoct.

Ano, lasery máme. Hra je však naprosto bezpečná, intenzita laserů je zdraví neškodná i při přímém kontaktu s okem.

Ano. Termín hry si, prosím, rezervujte zde.
Rozhodně. Děti, které u nás s rodiči byly, odcházely nadšené. Nicméně pro samotné děti je hra náročná, více si ji užijí, když spojí hlavy dohromady s dospělými. Skupince samotných dětí by mělo být alespoň 15 let.
Bylo u nás mnoho maminek s dětmi v nosítku. Hry nejsou fyzicky náročné, ani nemusíte prolézat malými otvory, takže všechny bez problémů zvládnete.
Všechno bude bez problémů. Hry opravdu nejsou fyzicky náročné, navíc ve všech hrách máme židli, kam se můžete posadit. Žádné lekavé elementy se u nás také nevyskytují.
Světla občas někde blikají, ale spíše pomalu, takže by neměla způsobovat žádné potíže. V Psychopatově komplexu budete na začátku zamčení v celách a spoutaní jednou rukou v poutech, a to maximálně 10 minut. S žádnými jinými nekomfortními situacemi se však nesetkáte.
Standardně je vyhrazená 1 hodina. Rekordy jsou dokonce pod 30 minut, ale průměr se pohybuje právě kolem hodiny. Náš gamemaster Vás ve většině případů nechá i mírně přesáhnout.
To asi nejsme, ale v Praze si vedeme dobře, což dokazuje hodnocení které máme například na Googlu nebo TripAdvisoru.
Pokud jste přijeli do Prahy na svatbu sestry, jděte radši tam. Jestli máte ale hodinku času, stojí to za to. Dorazit k nám můžete s partnerem, kamarády nebo celou rodinou. Také u nás pořádáme firemní teambuldingy či začátky rozlučky se svobodu.

© COPYRIGHT 2017 MAZEMENT, ALL RIGHTS RESERVED