Inferno

Oproti tomuhle Infernu je peklo studenější než severní pól.

Připravte se na napínavou rodinnou únikovou hru, která vás rozhodně nedovolí ztratit pozornost. Vás a vaše týmové kolegy čeká pohnutá výzva, kde se musíte vyrovnat s nebezpečnou látkou, která se šíří z kanceláře záhadného vědce. Tato látka ničí vše, co jí přijde do cesty, a hrozí, že způsobí zkázu ve světě. Vědec, který tuto látku vytvořil, zmizel, a pokusy o jeho nalezení a kontaktování zůstaly neúspěšné. Je na vás, abyste se pokusili situaci zachránit. Máte hodinu času a až pět spoluhráčů, kteří vám mohou pomoci. Vydejte se do Holešovic co nejrychleji, abyste zastavili tuto zkázu a zachránili svět před hrozivým osudem.

Počet hráčů

2-6

Čas

60min

Jazyky

CZ/ENG

Obtížnost

6/10

Věkové omezení

od 13

Příběh

Před vámi leží jeden z největších záhad, které kdy člověk postavil. V doby, kdy se vědecká obec rozkládá na hranici poznání, vnikl jeden z nejuznávanějších a nejznámějších vědců současnosti do nejtemnějších míst lidské mysli. Jeho jméno zaznívalo jako ozvěna strachu a fascinace, a jeho dílo se stalo legendou. Byl to právě on, který vytvořil látku – látku, která nesla v sobě hrozbu ničení, zkázy a hrůzy.

Jeho kancelář byla místem, kde se narodilo toto temné dílo. Z jeho místnosti se začala šířit nebezpečná látka, která ničila všechno na své cestě. Tlumené zvuky varování zaznívaly, ale bylo už pozdě. Látka se začala šířit jako nezadržitelná síla, a lidstvo stálo před zdánlivě nepřekonatelným úkolem – zastavit ničivou zkázu, jež byla spuštěna.

Tehdy, v době největší nouze, se zjevila výzva. Výzva, která vás volala, abyste se postavili proti temné hrozbě. Vědec zmizel a jeho záměry zůstaly nejasné. Nikdo nevěděl, kudy se ubírá, a kontakty s ním byly přerušeny. Byli jste vyvoláni, abyste našli odpovědi, abyste objasnili tajemství a zastavili zkázu.

Víte, že nemáte moc času. Hodiny pomalu odpočítávají váš čas. Máte hodinu na to, abyste se dostali do hlubin vědcovy kanceláře, do srdce jeho tajemství. A abyste toho nebyli málo, máte možnost se spojit s pěti dalšími odvážnými dušemi, které se rozhodly přijmout výzvu spolu s vámi.

Je to váš příběh, váš osud, který se skládá do těchto chvilek napětí, záhad a možností. Je na vás, abyste se postavili nezvratné události, aby lidstvo nebylo pohlceno temnotou zkázy. Čas utíká a hrozba se šíří. Víte, co je na vašich ramenou. Povinnost, výzva a naděje – vše spojené do jediného kroku, který povede k záchraně světa.

Důležité informace

Galerie

© COPYRIGHT 2017 MAZEMENT, ALL RIGHTS RESERVED