Výkupný

Peníze, nebo život!

Probouzíte se ve zcela obyčejném pokoji. Zjišťujete, že všechno vypadá ale úplně jinak. Ale proč? Dozvídáte se, že do vašeho těla byl vpuštěn jed, který výrazně ovlivňuje Vaše smysly. Konkrétně oči! Kvůli jedu totiž vidíte všechno obráceně. Ano, opravdu vše! Tedy celou místnost! Abyste se zachránili, máte vysolit výkupné ve výši 1000000 dolarů, díky kterým získáte přístup k protilátce. K tomu jste pod tlakem 60 minut, po jejichž uplynutí nastává zástava srdce. Ještě jedna otázka. Máte 1000000 dolarů?

Počet hráčů

2-5

Čas

60min

Jazyky

CZ

Obtížnost

8/10

Věkové omezení

od 15

Příběh

Probouzíte se v obyčejném pokoji, ale něco je zcela jinak. Vaše oči vnímají svět naprosto obráceně, všechno je převrácené. Zmateně si uvědomujete, že něco není v pořádku. A pak to přijde – zdrcující zpráva, že do vašeho těla byl vpuštěn jed, který vám výrazně mění smysl zraku. Každý objekt, každý pohled na svět je nyní obrácený, a to je jen začátek vaší noční můry.

Doposud jste nebyli zrovna milionáři, ale teď se dozvídáte, že jedinou cestou k uzdravení je zaplatit výkupné ve výši 1 000 000 dolarů za přístup k protijedu. Omezujícím faktorem je čas. Máte pouhých 60 minut, než nastane okamžik, kdy váš srdce přestane bít.

Ještě víc vás to děsí, protože nemáte takovou sumu peněz. Jak můžete za tak krátký čas sehnat tolik peněz? Prohlížíte si svůj zvrácený pokoj, plný stísněných emocí a zoufalství. Čas tiká neúprosně a vy víte, že máte jedinou šanci na přežití.

Začínáte hledat cestu, jak získat tuto ohromnou sumu peněz. Nezáleží na tom, jak obtížné to bude nebo jaké budou následky. Budete muset vyřešit hádanky, provádět riskantní kroky a vyjednávat s nebezpečnými lidmi. Každý okamžik je napínavým zápasem o váš život.

Otázkou však zůstává – máte vůbec někde k dispozici 1 000 000 dolarů? V každém případě vás čeká nebezpečný a adrenalinový závod s časem, kde vaše schopnosti, odvaha a štěstí budou rozhodujícími faktory mezi životem a smrtí. Vaše cesta k přežití je plná zvratů a nečekaných situací, a vy jste ochotni udělat cokoli, abyste vrátili svět zpět do normálu a unikli ze své pouty.

Důležité informace

Galerie

© COPYRIGHT 2017 MAZEMENT, ALL RIGHTS RESERVED