Platnost dárkových voucherů

Sdílej příspěvek:

Hledáte dokonalý dárek pro své blízké, který zaručí nezapomenutelný zážitek? Dárkové vouchery od společnosti Mazement jsou tou správnou volbou! S jejich širokou nabídkou her a aktivit nabízejí možnost darovat dobrodružství, vzrušení a nové zážitky.

Platnost vouchera a možnost prodloužení

Vouchery Mazement mají standardní platnost jednoho roku, což dává držitelům času dostatek na plánování a výběr z nabídky her. Ale co když se situace změní? V případě potřeby prodloužení platnosti stačí jednoduše kontaktovat Mazement předem prostřednictvím e-mailu a dohodnout se na prodloužení platnosti vouchera.

Flexibilní možnosti platby

Mazement se snaží o co největší pohodlí pro své zákazníky. Platby za vouchery jsou možné několika způsoby:

  • Přes web (apple pay): Snadné a rychlé zaplacení přes internetovou platební bránu.
  • E-mailem dohodou na místě: Pro ty, kteří preferují osobní kontakt a dohodu přímo v prostorách Mazement.
  • Pomocí QR kódu a komunikace e-mailem: Moderní přístup umožňující skenování kódu a následnou komunikaci přímo přes e-mail.

Výběr her a využití vouchera

Voucher Mazement je klíčem k výběru z bohaté nabídky her a aktivit. S možností výběru z pěti různých her si každý najde to pravé dobrodružství pro sebe. Důležité však je vědět, že každý voucher lze využít právě jednou a to pouze na jednu konkrétní hru z nabídky.

Uzavření

Dárkové vouchery od Mazement nejenže nabízejí vzrušující zážitky, ale také poskytují flexibilitu a jednoduchost v použití a platbě. S platností jednoho roku a možností dohodnout se na prodloužení jsou skvělým dárkem pro každou příležitost. Podívejte se na nabídku her a udělejte svým blízkým dárek, který si opravdu užijí!

Pokud máte zájem o bližší informace ohledně dárkových voucherů nebo jakýchkoli dotazů, neváhejte nás kontaktovat. Mazement se těší na vaši návštěvu!


Další články

Teambuilding v Mazementu

Úniková hra může být vynikající volbou pro firemní teambuilding z několika důvodů: Spolupráce a komunikace: Únikové hry často vyžadují týmovou spolupráci a efektivní komunikaci. Účastníci se musí vzájemně informovat, sdílet nápady a strategie, což může posílit vztahy v týmu. Rozvoj dovedností: Únikové hry často kladou důraz na různé dovednosti, jako jsou analytické myšlení, problémové řešení a týmová koordinace. Účastníci se mohou naučit využívat své individuální dovednosti ve prospěch celého týmu. Zlepšení komunikace: Úniková hra může odhalit silné a slabé stránky komunikace v týmu. Zlepšení komunikace může vést k efektivnějšímu řešení

Read More »

Co to jsou únikové hry?

Únikové hry jsou inteligentní zábava, která v poslední době uchvátila mnoho lidí na celém světě. O co jde? Při hře jsou hráči zavřeni v místnosti a musejí důmyslně použít nalezené předměty a indicie k tomu, aby z místnosti unikli v časovém limitu. Objevují při tom různá zařízení, hejblata, skryté nápovědy. Hry je možné absolvovat v páru, jako skupina s přáteli, jako netradiční rodinné odpoledne nebo třeba firemní team building. Jsou připravené tak, aby trochu potrápily Váš důvtip, ale hlavně pobavily, překvapily a dostaly na chvíli do světa, do kterého bychom se

Read More »

Proč si zahrát zrovna v Mazementu?

Vytvořili jsme Mazement proto, že nás baví vymýšlet bláznivé věci a ještě víc je potom realizovat. Jsme srdcaři. Když jsme si poprvé řekli, že chceme místnost prošpikovanou lasery jako ve filmu, tak jsme se nahlas smáli. Říkali nám, že to nepůjde, že to bude drahé, že to nedáme. A máme lasery? Máme :). U každé vychytávky, kterou si do hry vymyslíme, se snažíme vymyslet způsob, jak ji realizovat. Ne důvody, proč by to nešlo. Věříme, že všechny naše hry jsou super. Postupem času naše porfólie her roste a s tím

Read More »

© COPYRIGHT 2017 MAZEMENT, ALL RIGHTS RESERVED