Mazement logo

Nejlepší únikové hry
v Praze

Chcete něco zažít?
Zvládnete se vyprostit z pout a zamčeného vězení?

Chci vidět nabídku her
Mazement logo

Nejlepší únikové hry
v Praze

Chcete něco zažít?
Zastavíte řádění sériového vraha?

Chci vidět nabídku her
Mazement logo

Nejlepší únikové hry
v Praze

Chcete něco zažít?
Zvládnete dobýt trezor střežený lasery?

Chci vidět nabídku her
Mazement logo

Nejlepší únikové hry
v Praze

Chcete něco zažít?
Odhalíte tajemství dědečkovy kanceláře?

Chci vidět nabídku her

Naše místnosti

Dědictví

Váš dědeček zanechal celé své jmění v trezoru v kanceláři, aby ho uchránil před mafií. Najdete všechna vodítka, která pro vás připravil a prolomíte ochranu trezoru?

Dědictví
2-5 hráčů

Psychopatův komplex

Zavřel vás do cely nebezpečný psychopat Jigsaw. A možná nejste sami. Zvládnete osvobodit sebe i ostatní vězně? Váš čas běží a Jigsaw je nemilosrdný...

Psychopatův komplex
2-6 hráčů
od 12 let

Řekli o nás

Rozlučka se svobodou
Úniková hra byla součástí rozlučkové párty se svobodou. Hra byla důmyslně vymyšlená, hezké prostředí a slečna, která nás měla na starost byla vstřícná a báječná. Vyhověla našim požadavkům a dávala na nás pozor, moc milé jednání a trpělivost. ;) Celkové hodnocení je za mě 100%, moc se nám akce líbila a byly jsme v perfektních rukou.
mondijirakova
TRIP ADVISOR, 09/2019
"Úzasné!"
Tato únikovka byla již druhá od firmy Mazement a stejně tak dokonalá, než ta první...možná i trochu víc. Je logická, propracovaná do detailu, perfektně navazuje. Jednoznačně doporučuji všem!
luciesmidlova
TRIP ADVISOR, 09/2019
"Senzace"
Propracované do posledního detailu. Skvělá návaznost. Různorodost, optimální obtížnost. Jedinečná zábava, která člověka vtáhne do děje.
Uživatel Jet37113464513
TRIP ADVISOR, 05/2019
"Rozhodně doporučuji"
Super zážitek. Čekal jsem více lekaček, dostal jsem detailně promyšlené a vlastně dost komplexní hlavolamy. Ale nebojte, můžete si nechat poradit. Přístup personálu je perfektní, bez chyby.
Matěj F.
TRIP ADVISOR, 04/2019
"Bylo to super :-)"
Doporučuji, zvládli jsme to v čase 44min. Myslím, že to zvládne každý , když bude vzájemně spolupracovat.
Uživatel OnAir46176209197
TRIP ADVISOR, 03/2019
"Moc hezká hra"
Má to spád, vtip, nápady, hráči se rozhodně nenudí, ale ani to nemají za hubičku :) Můžeme jen doporučit.
Uživatel kmiska2018
TRIP ADVISOR, 03/2019
"Dědictví"
Mám za sebou 5 únikovek a můžu říct, že dědictví za mě zatím na prvním místě. Oceňuji kreativitu a nápaditost úkolů. Nejde zde pouze o to, najít číselnou kombinaci někde ve skříni a otevřít zámek. Velmi nás hra bavila. Naprosto originální zpracování únikové hry. Děkujeme za zážitek :)
Zuzana Š
TRIP ADVISOR, 03/2017
"Skvělý zážitek"
Byla to naše první zkušenost (dospělý + děti 12 a 15let) s tímto typem her. Výborný příběh, který nás po chvíli zcela pohltil, zajímavé prostředí i skvěle vymyšlené hádanky. Všechno do sebe dobře zapadá a navazuje. Navíc příjemná asistence, která vás nenechá zcela "zaseknout". Skvělá první zkušenost, která nás nasměruje k dalším hrám. Děkujeme!
kvavrousek
TRIP ADVISOR, 02/2017
"Nejlepší únikovka v Praze"
Prošli jsme kolem 15 únikovek v Praze a Dědictví bylo zatím nejlepší. Složité tak akorát, spousta nových nápadů, high tech.
Jan S
TRIP ADVISOR, 07/2016
"Úžasný zážitek!! :)"
Za mě maximální spokojenost. Byly jsme s partou na naší první únikové hře, takže jsme netušili co nás čeká. Obsluha byla moc milá a příjemná a vše nám s radostí vysvětlila a pán byl ochotný i poradit během hry, ale nakonec jsme to zvládli bez nápovědy. :) Úniková místnost byla super designovaná a hádanky některé jednodušší, jiné nám zase daly na chvilku zabrat, ale nakonec jsme unikli a všechny zachránili. Moc se nám tam líbilo a můžeme jenom doporučit. :)
Kateřina H
TRIP ADVISOR, 02/2017
“Wow!”
Byla to zatím nejlepší úniková hra. Řešili jsme úkoly, které jsem jinde neviděli a v půlce hry zažili neuvěřitelný "wow efekt".
Adam M.
TRIP ADVISOR, 07/2016
"Promyšlená escape hra"
Celkem často chodím na escape hry, tato hra je určitě mezi lepšími! Velmi promyšlená, vše jde logicky za sebou, využili jsme opravdu vše,co v místnosti bylo, což jsme opravdu ocenili (je vidět, že interiér byl propracovaný a autoři hry si opravdu dali práci s výbavou), její obtížnost je opravdu tak akorát - potřebovali jsme 2 nebo 3 nápovědy. Doporučuji jak pro zkušené hráče, tak pro začátečníky!
ekaterinac995
TRIP ADVISOR, 02/2017